"אוננות: חלק חשוב בטיפול עצמי מיני"

"אוננות: חלק חשוב בטיפול עצמי מיני"

מספר מילים 339

כבני אדם, היכולת להבין ולווסת את המיניות שלנו היא מיומנות יקרת ערך. אוננות היא חלק חשוב בטיפול עצמי מיני, והיא חיונית לא רק לבריאות הפיזית והנפשית, אלא גם לרווחה רגשית. אוננות היא התנהגות טבעית, בריאה ונורמלית לחלוטין שניתן וצריך לתרגל באופן קבוע הן להנאה והן לצמיחה אישית.

אוננות הייתה חלק מחיי האדם במשך מאות שנים, ובכל זאת היא עדיין מוקפת בטאבו וסטיגמה. אבל אוננות היא חלק חיוני של חקירה עצמית וגילוי מיני, ויש לה יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים כאחד.

ברמה הפיזית, אוננות יכולה לעזור להפחית מתח ולשפר את זרימת הדם בכל הגוף. זה יכול גם להגביר את החשק המיני ולהפוך את המין למהנה יותר. אוננות רגילה יכולה לעזור להקל על כאבי אגן, וזה עוזר להגביר את המודעות העצמית של הגוף. שחרור אוקסיטוצין שמגיע עם אורגזמה יכול אפילו לעזור לך לנהל טוב יותר מתח וחרדה.

כשמדובר בבריאות הנפש, אוננות יכולה לעזור לך להכיר טוב יותר את האהבות והשנאות שלך במונחים של הנאה. זה גם יכול לעזור לך להבין טוב יותר את הגוף שלך ולהרגיש יותר בנוח עם המיניות שלך. זה יכול לעזור להפחית רגשות שליליים הקשורים למין, כגון בושה ואשמה, בכך שהוא מאפשר לך להשיג ביטחון מיני בקצב שלך.

אוננות גם מאפשרת לך לתרגל מין בטוח יותר. גם אם אתה עם שותף, אוננות היא צורה בטוחה של חקירה מינית ויכולה לעזור להפחית את הסיכון לזיהומים המועברים במגע מיני.

בנוסף, אוננות יכולה גם לעזור להפחית בעיות דימוי גוף, להגביר את ההערכה העצמית שלך, ולעזור לך להשיג הבנה טובה יותר של התגובה המינית שלך. בנוסף, מכיוון שאתה יודע בדיוק איך מרגיש הנאה, אתה יכול לתקשר את הרצונות שלך בצורה ברורה יותר לבן הזוג שלך.
https://www.jolly-girls.com

בסופו של דבר, חקירה מינית באמצעות אוננות היא חלק נורמלי ובריא מהחיים. זוהי דרך בטוחה ואמינה להכיר טוב יותר את הגוף והמיניות שלך, ולהשיג הבנה טובה יותר של איך הגוף שלך עובד ומה גורם לך להרגיש טוב. כאשר נעשה עם אהבה עצמית וכוונה, אוננות יכולה לעזור לך להשיג יותר קבלה של עצמך, ועמדות חיוביות יותר כשמדובר במיניות שלך ואת ההנאה. אז בפעם הבאה שאתם מרגישים מוזנחים, זכרו ששילוב של סקס מכוון ואוננות יכול להיות המפתח למימוש פוטנציאל ההנאה שלכם.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם, גורם להם לחוות קושי בהשגת או שמירה על זקפה. בעוד שזה נפוץ עבור גברים מדי פעם להיאבק עם תפקוד לקוי של זיקפה,…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם פעולה של החדרה ודחיפה של איבר המין הזקוף של גבר לתוך הנרתיק של אישה לצורך הנאה מינית, רבייה, או שניהם. זהו היבט טבעי ובסיסי של המיניות…

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית

התגובה המינית הגברית היא תהליך מורכב המערב גורמים פיזיולוגיים, פסיכולוגיים ונוירולוגיים. בליבה של תגובה זו עומדת הזקפה, תופעה פיזיולוגית הנחוצה לקיום יחסי מין ורבייה. למרות היותו היבט בסיסי של המיניות הגברית, נושא הזקפה יכול להיחשב…

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית