איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

מספר מילים 308

בשנת 2023 כולנו משתמשים בצעצועי מין ואין לנו מה להתבייש. אנו משתמשים בהם כאשר אנו מאוננים לבד, כאשר אנו מזיינים בדירות דיסקרטיות בחיפה או עם בנות הזוג. וכראוי לתקופה המודרנית ישנם סוגים שונים של צעצועי מין למטרות שונות. וגם חומרים שונים מהם הצעצועים עשויים. כל חומר דורש תנאים אחרים על מנת לשמור על ניקיונו ועל מנת שיאריך חיים.

סייבר סקין – סייבר סקין הוא חומר פלסטי אלסטי אשר נועד לחכות את עור הגוף. יש לו מרקם רך ולח. הוא נחשב לעמיד יותר מאשר לטקס, אך מחירו גבוה יותר. הוא נוטה להפוך לדביק ולכך יש לנקות אותו עם מעט עמילן תירס. יש לנקות לאחר השימוש באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי. אין להשתמש באלכוהול.

סיליקון – אחד החומרים השכיחים יותר בתעשיית המין. הוא רך ויש לו תכונות היפואלרגניות. קל לנקות אותו באמצעות מים וסבון. ניתן אפילו להרתיח במים לצורך חיטוי. הוא עמיד לאורך שנים. יש לנקות לפני ואחרי השימוש. שימו לב כי בעת השימוש אין להשתמש בחומרי סיכה סיליקוניים אלא חומרים על בסיס מים.

ג‘לי – החומר המכונה ג‘לי הוא שילוב של PVC וגומי, דבר המעניק לו מרקם ותחושה של ג‘לי. צעצועים אלו מעניקים תחושה ריאליסטית ואפילו אינם יקרים. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שיש בהם חומרים פלסטיים הם אינם נחשבים לטובים לבריאות, ובמקומות מסויימים הם נאסרו לשימוש. יש לנקות אותם באופן דומה לסייבר סקין, באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי.

אלסטומר – חומר המזכיר את הג‘לי, אך נחשב איכותי ובטוח יותר לשימוש. חומר זה יכול להגיע במבחר טקסטורות ולכן מתאים לצעצוי מין שונים. יש לנקות אותם באמצעות מים וסבון אנטי בקטריאלי. חשוב להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים בעת השימוש.

גומי – חומר שכיח בדילדואים מהסוג הקשיח. הם בעלי מרקם פחות טבעי, ואינם מתאימים למי שרגיש ללטקס. זהו חומר נקבובי, ולכן חשוב להקפיד על הניקיון מכיוון שבנקבוביות מצטברות בקטריות. לאחר השימוש יש לנגב במטלית רכה עם מים וסבון אנטיבקטריאלי. אם אתם נוהגים לחלוק אותן עם אחרים, יש להשתמש בקונדום.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

גלו את התרבות התוססת והאווירה המודרנית של רמת גן, ישראל

במרחק קצר מהמטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת עיר בעלת קסם ואופי ייחודיים משלה. רמת גן, הממוקמת באזור המרכז של ישראל, היא מרכז משגשג המציע שילוב של מודרניות ומסורת. עם אוכלוסייה של מעל 155,000 תושבים,…

גלו את התרבות התוססת והאווירה המודרנית של רמת גן, ישראל

הוא אבולוציה והשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

בעוד צעצועי מין עשויים עדיין לשאת סטיגמה טאבו בחוגים מסוימים, הם הפכו מצרך בסיסי בחיים האינטימיים של אנשים וזוגות רבים. מתרבויות עתיקות ועד העולם המודרני, ההיסטוריה והאבולוציה של צעצועי המין היא חלק מרתק וחשוב במיניות…

הוא אבולוציה והשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

גלו את עיר החוף המקסימה בת ים, ישראל

ישראל היא מדינה מלאה בנופים מגוונים, היסטוריה עשירה ותרבות תוססת. בעוד מבקרים רבים נוהרים לעתים קרובות לעיר ההומה של תל אביב או לעיר הקודש ירושלים, יש פנינה נוספת של עיר שלעתים קרובות נעלמת מעיניהם –…

גלו את עיר החוף המקסימה בת ים, ישראל