איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

מספר מילים 308

בשנת 2023 כולנו משתמשים בצעצועי מין ואין לנו מה להתבייש. אנו משתמשים בהם כאשר אנו מאוננים לבד, כאשר אנו מזיינים בדירות דיסקרטיות בחיפה או עם בנות הזוג. וכראוי לתקופה המודרנית ישנם סוגים שונים של צעצועי מין למטרות שונות. וגם חומרים שונים מהם הצעצועים עשויים. כל חומר דורש תנאים אחרים על מנת לשמור על ניקיונו ועל מנת שיאריך חיים.

סייבר סקין – סייבר סקין הוא חומר פלסטי אלסטי אשר נועד לחכות את עור הגוף. יש לו מרקם רך ולח. הוא נחשב לעמיד יותר מאשר לטקס, אך מחירו גבוה יותר. הוא נוטה להפוך לדביק ולכך יש לנקות אותו עם מעט עמילן תירס. יש לנקות לאחר השימוש באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי. אין להשתמש באלכוהול.

סיליקון – אחד החומרים השכיחים יותר בתעשיית המין. הוא רך ויש לו תכונות היפואלרגניות. קל לנקות אותו באמצעות מים וסבון. ניתן אפילו להרתיח במים לצורך חיטוי. הוא עמיד לאורך שנים. יש לנקות לפני ואחרי השימוש. שימו לב כי בעת השימוש אין להשתמש בחומרי סיכה סיליקוניים אלא חומרים על בסיס מים.

ג‘לי – החומר המכונה ג‘לי הוא שילוב של PVC וגומי, דבר המעניק לו מרקם ותחושה של ג‘לי. צעצועים אלו מעניקים תחושה ריאליסטית ואפילו אינם יקרים. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שיש בהם חומרים פלסטיים הם אינם נחשבים לטובים לבריאות, ובמקומות מסויימים הם נאסרו לשימוש. יש לנקות אותם באופן דומה לסייבר סקין, באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי.

אלסטומר – חומר המזכיר את הג‘לי, אך נחשב איכותי ובטוח יותר לשימוש. חומר זה יכול להגיע במבחר טקסטורות ולכן מתאים לצעצוי מין שונים. יש לנקות אותם באמצעות מים וסבון אנטי בקטריאלי. חשוב להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים בעת השימוש.

גומי – חומר שכיח בדילדואים מהסוג הקשיח. הם בעלי מרקם פחות טבעי, ואינם מתאימים למי שרגיש ללטקס. זהו חומר נקבובי, ולכן חשוב להקפיד על הניקיון מכיוון שבנקבוביות מצטברות בקטריות. לאחר השימוש יש לנגב במטלית רכה עם מים וסבון אנטיבקטריאלי. אם אתם נוהגים לחלוק אותן עם אחרים, יש להשתמש בקונדום.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מלונות אהבה – השכרת חדר לפי שעה בטוקיו

בעוד שלטוקיו יש מוניטין של עיר לא ידידותית לזוגות, טרנד חדש עולה ותופס תאוצה שם וקוראים לו "מלונות או חדרי אהבה". קצת כמו חדר במלון שניתן לשכור לפי שעה בישראל, מדובר במקומות חשאיים אלה המיועדים…

מלונות אהבה – השכרת חדר לפי שעה בטוקיו

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

ירון הוא מכר ותיק שלנו, בחור המרבה לבלות עם נערות ליווי ובדרך כלל מסייע לנו בכתיבה והמלצות בכל מה שקשור לדירות דיסקרטיות ובכלל סקס. ירון לא מתבייש לדבר בחופשיות על הנושאים הללו והפעם הוא משתף…

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

שגייז הולכים לנערת ליווי

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי…

שגייז הולכים לנערת ליווי