איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

מספר מילים 308

בשנת 2023 כולנו משתמשים בצעצועי מין ואין לנו מה להתבייש. אנו משתמשים בהם כאשר אנו מאוננים לבד, כאשר אנו מזיינים בדירות דיסקרטיות בחיפה או עם בנות הזוג. וכראוי לתקופה המודרנית ישנם סוגים שונים של צעצועי מין למטרות שונות. וגם חומרים שונים מהם הצעצועים עשויים. כל חומר דורש תנאים אחרים על מנת לשמור על ניקיונו ועל מנת שיאריך חיים.

סייבר סקין – סייבר סקין הוא חומר פלסטי אלסטי אשר נועד לחכות את עור הגוף. יש לו מרקם רך ולח. הוא נחשב לעמיד יותר מאשר לטקס, אך מחירו גבוה יותר. הוא נוטה להפוך לדביק ולכך יש לנקות אותו עם מעט עמילן תירס. יש לנקות לאחר השימוש באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי. אין להשתמש באלכוהול.

סיליקון – אחד החומרים השכיחים יותר בתעשיית המין. הוא רך ויש לו תכונות היפואלרגניות. קל לנקות אותו באמצעות מים וסבון. ניתן אפילו להרתיח במים לצורך חיטוי. הוא עמיד לאורך שנים. יש לנקות לפני ואחרי השימוש. שימו לב כי בעת השימוש אין להשתמש בחומרי סיכה סיליקוניים אלא חומרים על בסיס מים.

ג‘לי – החומר המכונה ג‘לי הוא שילוב של PVC וגומי, דבר המעניק לו מרקם ותחושה של ג‘לי. צעצועים אלו מעניקים תחושה ריאליסטית ואפילו אינם יקרים. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שיש בהם חומרים פלסטיים הם אינם נחשבים לטובים לבריאות, ובמקומות מסויימים הם נאסרו לשימוש. יש לנקות אותם באופן דומה לסייבר סקין, באמצעות מים חמים וסבון אנטי בקטריאלי.

אלסטומר – חומר המזכיר את הג‘לי, אך נחשב איכותי ובטוח יותר לשימוש. חומר זה יכול להגיע במבחר טקסטורות ולכן מתאים לצעצוי מין שונים. יש לנקות אותם באמצעות מים וסבון אנטי בקטריאלי. חשוב להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים בעת השימוש.

גומי – חומר שכיח בדילדואים מהסוג הקשיח. הם בעלי מרקם פחות טבעי, ואינם מתאימים למי שרגיש ללטקס. זהו חומר נקבובי, ולכן חשוב להקפיד על הניקיון מכיוון שבנקבוביות מצטברות בקטריות. לאחר השימוש יש לנגב במטלית רכה עם מים וסבון אנטיבקטריאלי. אם אתם נוהגים לחלוק אותן עם אחרים, יש להשתמש בקונדום.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

לראות את היופי של תל אביב, ישראל

תל אביב, הידועה כעיר שלא עוצרת, היא מרכז תרבותי וכלכלי מרכזי של ישראל. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב היא עיר תוססת מלאת חיים, אנרגיה ויופי. זהו ביתם של כמה מחיי הלילה הטובים בעולם,…

לראות את היופי של תל אביב, ישראל

ברוכים הבאים ללב התוסס של ישראל – תל אביב

תל אביב, עיר השוכנת לחוף הים התיכון, הפכה ללב התוסס של ישראל. היא הוכתרה על ידי האו"ם כאחת הערים היצירתיות ביותר בעולם, והיא באה לידי ביטוי בתרבות, בארכיטקטורה ובחיי הלילה שלה. תל אביב היא יעד…

ברוכים הבאים ללב התוסס של ישראל – תל אביב

תל אביב היא העיר הגלובלית של ישראל: מדריך לתרבות עשירה ולמראות מרגשים

הנמל הראשי של ישראל והעיר השנייה בגודלה בתל אביב ידועה ברחבי העולם בזכות טיילת החוף שלה, סצנות האמנות וחיי הלילה התוססות והמטבח האקלקטי. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב הפכה למרכז עולמי מרכזי של…

תל אביב היא העיר הגלובלית של ישראל: מדריך לתרבות עשירה ולמראות מרגשים