הרימינג (שלא) היה

הרימינג (שלא) היה

מספר מילים 311

זו הייתה שעת לילה מאוחרת באחד מבסיסי צה“ל בדרום. כן עוד פעם קראו לי למילואים. אתם מכירים את השיחות הללו במילואים, לפעמים מדברים על פוליטיקה, לפעמים על כדורגל אבל רוב הזמן מדברים על כוס, תחת וזיונים. באותו הערב דיברנו על הדברים הללו בדיוק לפי הסדר הזה.

וכל כל אחד בתורו סיפר על הזיונים המטורפים שהיו לו. חמי סיפר על התיירת שפגש בחופשה בבולגריה, בחורה מספרד שאכלה לו את החור של התחת. הוא סיפר לפרטי פרטים אך הוא עמד במקלחת והיא כרעה על ברכיה וליקקה לו את החור של התחת בהנאה. הוא סיפר בפרטי פרטים איך זה גרם לו להנאה גדולה. ואני מניח שלא הייתי היחיד שהתחיל לעמוד לו הזין מתחת למדים.

”חולה על הדברים האלו“, אמר אייל והתחיל לספר שהוא ואשתו תמיד עושים את זה. הוא סיפר על איך זה מרגיש לקבל ואיך זה מרגיש לתת ליקוק בתחת סקסי ונוטף הורמונים. ”אני גם אוהב להתחיל במקלחת“ הוא אמר. ”אני אוחז לה את הלחי של התחת בכל צעד, פותח קצת ודוחף את הראש. אני מתחיל בליקוק עדין עם הלשון, אבל כאשר אני מתחרמן אני אוכל אותו בכל הכוח. אחר כך היא עושה לי את אותו הדבר.

אייל סיים את הסיפור שלו והייתה שתיקה לכמה רגעים. חמי הסתכל על עודד שישב לשמאלי, וזו הייתה הבנה כזו בשתיקה בין גברים שעכשיו תורו של עודד לספר על חוויות התחת שלו. הבנתי שאחריו יגיע תורי, והתחלתי להזיע מכיוון שאף פעם לא קיבלתי רימינג ואין לי סיפורים כמו שלהם.

אייל הוא הצעיר בחבורה, מאמן בחדר כושר שזוכה לפגוש את הבחורות הכי סקסיות שיש ובסיפורים של אייל, אף אחד לא יכול להתחרות.

בעוד אייל מגולל את הסיפור הבטחתי לעצמי הבטחה. אני הולך להמציא סיפור שלו היה, אבל ההבטחה שלי היא שאני הולך לבקר בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולעשות את כל הדברים שעכשיו אני הולך להמציא. אז סיפרתי להם על הבחורה המושלמת שפגשתי בטינדר, ועל איך אכלה לי את התחת בתשוקה. עכשיו כל מה שנשאר לי לעשות זה להפוך את זה למציאות.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

גלו את התרבות התוססת והאווירה המודרנית של רמת גן, ישראל

במרחק קצר מהמטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת עיר בעלת קסם ואופי ייחודיים משלה. רמת גן, הממוקמת באזור המרכז של ישראל, היא מרכז משגשג המציע שילוב של מודרניות ומסורת. עם אוכלוסייה של מעל 155,000 תושבים,…

גלו את התרבות התוססת והאווירה המודרנית של רמת גן, ישראל

הוא אבולוציה והשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

בעוד צעצועי מין עשויים עדיין לשאת סטיגמה טאבו בחוגים מסוימים, הם הפכו מצרך בסיסי בחיים האינטימיים של אנשים וזוגות רבים. מתרבויות עתיקות ועד העולם המודרני, ההיסטוריה והאבולוציה של צעצועי המין היא חלק מרתק וחשוב במיניות…

הוא אבולוציה והשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

גלו את עיר החוף המקסימה בת ים, ישראל

ישראל היא מדינה מלאה בנופים מגוונים, היסטוריה עשירה ותרבות תוססת. בעוד מבקרים רבים נוהרים לעתים קרובות לעיר ההומה של תל אביב או לעיר הקודש ירושלים, יש פנינה נוספת של עיר שלעתים קרובות נעלמת מעיניהם –…

גלו את עיר החוף המקסימה בת ים, ישראל