הרימינג (שלא) היה

הרימינג (שלא) היה

מספר מילים 311

זו הייתה שעת לילה מאוחרת באחד מבסיסי צה“ל בדרום. כן עוד פעם קראו לי למילואים. אתם מכירים את השיחות הללו במילואים, לפעמים מדברים על פוליטיקה, לפעמים על כדורגל אבל רוב הזמן מדברים על כוס, תחת וזיונים. באותו הערב דיברנו על הדברים הללו בדיוק לפי הסדר הזה.

וכל כל אחד בתורו סיפר על הזיונים המטורפים שהיו לו. חמי סיפר על התיירת שפגש בחופשה בבולגריה, בחורה מספרד שאכלה לו את החור של התחת. הוא סיפר לפרטי פרטים אך הוא עמד במקלחת והיא כרעה על ברכיה וליקקה לו את החור של התחת בהנאה. הוא סיפר בפרטי פרטים איך זה גרם לו להנאה גדולה. ואני מניח שלא הייתי היחיד שהתחיל לעמוד לו הזין מתחת למדים.

”חולה על הדברים האלו“, אמר אייל והתחיל לספר שהוא ואשתו תמיד עושים את זה. הוא סיפר על איך זה מרגיש לקבל ואיך זה מרגיש לתת ליקוק בתחת סקסי ונוטף הורמונים. ”אני גם אוהב להתחיל במקלחת“ הוא אמר. ”אני אוחז לה את הלחי של התחת בכל צעד, פותח קצת ודוחף את הראש. אני מתחיל בליקוק עדין עם הלשון, אבל כאשר אני מתחרמן אני אוכל אותו בכל הכוח. אחר כך היא עושה לי את אותו הדבר.

אייל סיים את הסיפור שלו והייתה שתיקה לכמה רגעים. חמי הסתכל על עודד שישב לשמאלי, וזו הייתה הבנה כזו בשתיקה בין גברים שעכשיו תורו של עודד לספר על חוויות התחת שלו. הבנתי שאחריו יגיע תורי, והתחלתי להזיע מכיוון שאף פעם לא קיבלתי רימינג ואין לי סיפורים כמו שלהם.

אייל הוא הצעיר בחבורה, מאמן בחדר כושר שזוכה לפגוש את הבחורות הכי סקסיות שיש ובסיפורים של אייל, אף אחד לא יכול להתחרות.

בעוד אייל מגולל את הסיפור הבטחתי לעצמי הבטחה. אני הולך להמציא סיפור שלו היה, אבל ההבטחה שלי היא שאני הולך לבקר בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולעשות את כל הדברים שעכשיו אני הולך להמציא. אז סיפרתי להם על הבחורה המושלמת שפגשתי בטינדר, ועל איך אכלה לי את התחת בתשוקה. עכשיו כל מה שנשאר לי לעשות זה להפוך את זה למציאות.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

לראות את היופי של תל אביב, ישראל

תל אביב, הידועה כעיר שלא עוצרת, היא מרכז תרבותי וכלכלי מרכזי של ישראל. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב היא עיר תוססת מלאת חיים, אנרגיה ויופי. זהו ביתם של כמה מחיי הלילה הטובים בעולם,…

לראות את היופי של תל אביב, ישראל

ברוכים הבאים ללב התוסס של ישראל – תל אביב

תל אביב, עיר השוכנת לחוף הים התיכון, הפכה ללב התוסס של ישראל. היא הוכתרה על ידי האו"ם כאחת הערים היצירתיות ביותר בעולם, והיא באה לידי ביטוי בתרבות, בארכיטקטורה ובחיי הלילה שלה. תל אביב היא יעד…

ברוכים הבאים ללב התוסס של ישראל – תל אביב

תל אביב היא העיר הגלובלית של ישראל: מדריך לתרבות עשירה ולמראות מרגשים

הנמל הראשי של ישראל והעיר השנייה בגודלה בתל אביב ידועה ברחבי העולם בזכות טיילת החוף שלה, סצנות האמנות וחיי הלילה התוססות והמטבח האקלקטי. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב הפכה למרכז עולמי מרכזי של…

תל אביב היא העיר הגלובלית של ישראל: מדריך לתרבות עשירה ולמראות מרגשים