זרועות התמנון שעל ישבנה

זרועות התמנון שעל ישבנה

מספר מילים 299

באותו הערב סרקתי אחר המודעות של דירות דיסקרטיות בקריות, וחיפשתי משהו מיוחד. טוב, כל הבחורות שם מיוחדות אבל אני נמשך במיוחד לבחורות מקועקעות.

בסוף מצאתי את הבחורה שלי – זו עם קעקוע ענק על הרגליים שמכסה גם התחת עם זרועות של תמנון. את התחת הזה אני רוצה לפתוח הערב.

כאשר הגעתי לדירה לא רציתי לבזבז את הזמן והורדתי אותה אל הרצפה. הזין שלי כבר היה קשה ודחפתי לה אותו לפה. היא אחזה אותו בידה ומצצה במרץ את ראשו כאשר היא מחליקה את ידיה לכל אורכו.

השכבתי אותה על המיטה עם פניה לכיוון הרצפה. היא הבליטה את ישבנה ואני פישקתי את רגליה. התחת שלה הובלט במלוא הדרו והקעקוע שלי עשה אותי עוד יותר חרמן.

שימנתי את ישבנה והחדרתי את הזין שלי. יש לי זין גדול ולצורך התחלה הכנסתי רק שליש ממנו. וכך התחלתי לזין. אך היא הפעילה לחץ נגדי ורצתה את כולו בפנים. אני רק עמדתי, והיא זו שהניעה את הישבן אחורה וקדימה. אבל בשלב מסוים נכנסתי גם אני לפעולה ואחזתי היטב בישבנה וזיינתי אותה בכוח. זרועות התמנון שעל ישבנה הפנטו אותי והתחלתי לאבד שליטה ולהפליק לה בחוזקה על הישבן. נהניתי מגניחותיה בכל פעם שנשמעה החבטה על עורה החם.
אחרי שפירקתי לה את התחת רציתי להרגיש קצת את הכוס החם. הפכתי אותה והרמתי את רגליה. אני הייתי על ברכי וחדרתי בעצמה. אבל זה לא הספיק לה והיא גם ליטפה לעצמה את הכוס בעזרת אצבעותיה תוך כדי שהיא משירה מבט לעבר עיני.

העיניים שלה התגלגלו למעלה בעודי מזיין בכוח. הרגשתי כאילו הזין שלי מתנהל בצורה עצמאית ופשוט מזיין אותה בחוסר שליטה. הרגשתי כאילו אני מנותק מהזמן, פשוט הייתי שקוע כולי בעונג האינסופי.

נהניתי לשמוע אותה גונחת, לראות את הציצי שלי מתנועע בתנועות מעגליות וכמובן גופה המקועקע עשה לי את זה. הרגשתי בתוכי עצמה אדירה שרוצה לפרוץ החוצה ואז גמרתי, חלק בפנים וחלק בחוץ. עמדתי מולה מתנשף והבחנתי בשובל הריר הנוטף מפי, וטיפות השפיך היוצאות מהכוס שלה.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

כשזה מגיע לסקס, יש עולם שלם של פטישים שם בחוץ: חלקם נחשבים מקובלים ומקובלים חברתית, בעוד שאחרים קיצוניים יותר. נטיות חריגות כביכול אלה, ללא קשר לרמת הקבלה שלהן, נוטות להיות בעלות אופי גברי-נשי כפול שלעתים…

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

רמת גן היא עיר ישראלית תוססת הממוקמת מזרחית לתל אביב ובסמוך למטרופולין תל אביב-יפו. חלק מאזור גוש דן המאוכלס מאוד, עיר זו של מעל 142,000 הפך לנקודה חמה ידועה עבור אלה המחפשים חוויה עירונית מרגשת.…

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית

מי שלא מכיר את המושג עשוי להיות מופתע לגלות כי לדירה דיסקרטית, מקום של זנות יוקרתית, יש עבר ארוך ומפואר. בחלקים רבים של העולם, דירות דיסקרטיות עדיין פועלים והאווירה הדיסקרטית והאלגנטית שלהם הפכה אותם לחלק…

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית