זרועות התמנון שעל ישבנה

זרועות התמנון שעל ישבנה

מספר מילים 298

באותו הערב סרקתי אחר המודעות של דירות דיסקרטיות בקריות, וחיפשתי משהו מיוחד. טוב, כל הבחורות שם מיוחדות אבל אני נמשך במיוחד לבחורות מקועקעות.

בסוף מצאתי את הבחורה שלי – זו עם קעקוע ענק על הרגליים שמכסה גם התחת עם זרועות של תמנון. את התחת הזה אני רוצה לפתוח הערב.

כאשר הגעתי לדירה לא רציתי לבזבז את הזמן והורדתי אותה אל הרצפה. הזין שלי כבר היה קשה ודחפתי לה אותו לפה. היא אחזה אותו בידה ומצצה במרץ את ראשו כאשר היא מחליקה את ידיה לכל אורכו.

השכבתי אותה על המיטה עם פניה לכיוון הרצפה. היא הבליטה את ישבנה ואני פישקתי את רגליה. התחת שלה הובלט במלוא הדרו והקעקוע שלי עשה אותי עוד יותר חרמן.

שימנתי את ישבנה והחדרתי את הזין שלי. יש לי זין גדול ולצורך התחלה הכנסתי רק שליש ממנו. וכך התחלתי לזין. אך היא הפעילה לחץ נגדי ורצתה את כולו בפנים. אני רק עמדתי, והיא זו שהניעה את הישבן אחורה וקדימה. אבל בשלב מסוים נכנסתי גם אני לפעולה ואחזתי היטב בישבנה וזיינתי אותה בכוח. זרועות התמנון שעל ישבנה הפנטו אותי והתחלתי לאבד שליטה ולהפליק לה בחוזקה על הישבן. נהניתי מגניחותיה בכל פעם שנשמעה החבטה על עורה החם.
אחרי שפירקתי לה את התחת רציתי להרגיש קצת את הכוס החם. הפכתי אותה והרמתי את רגליה. אני הייתי על ברכי וחדרתי בעצמה. אבל זה לא הספיק לה והיא גם ליטפה לעצמה את הכוס בעזרת אצבעותיה תוך כדי שהיא משירה מבט לעבר עיני.

העיניים שלה התגלגלו למעלה בעודי מזיין בכוח. הרגשתי כאילו הזין שלי מתנהל בצורה עצמאית ופשוט מזיין אותה בחוסר שליטה. הרגשתי כאילו אני מנותק מהזמן, פשוט הייתי שקוע כולי בעונג האינסופי.

נהניתי לשמוע אותה גונחת, לראות את הציצי שלי מתנועע בתנועות מעגליות וכמובן גופה המקועקע עשה לי את זה. הרגשתי בתוכי עצמה אדירה שרוצה לפרוץ החוצה ואז גמרתי, חלק בפנים וחלק בחוץ. עמדתי מולה מתנשף והבחנתי בשובל הריר הנוטף מפי, וטיפות השפיך היוצאות מהכוס שלה.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

ירון הוא מכר ותיק שלנו, בחור המרבה לבלות עם נערות ליווי ובדרך כלל מסייע לנו בכתיבה והמלצות בכל מה שקשור לדירות דיסקרטיות ובכלל סקס. ירון לא מתבייש לדבר בחופשיות על הנושאים הללו והפעם הוא משתף…

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

שגייז הולכים לנערת ליווי

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי…

שגייז הולכים לנערת ליווי

ספגטי א-לה פוטנסקה

גם אם אינכם דוברים איטלקית, סביר להניח שאתם מבינים למה מכוונת המילה פוטנסקה. זהו מתכון ספגטי אשר תורגם לעברית בתור ”הספגטי של הזונה“ ומסעדות איטלקיות מכובדות, בארץ ובעולם מגישות את המנה הזו. אז מה בדיוק…

ספגטי א-לה פוטנסקה