זרועות התמנון שעל ישבנה

זרועות התמנון שעל ישבנה

מספר מילים 299

באותו הערב סרקתי אחר המודעות של דירות דיסקרטיות בקריות, וחיפשתי משהו מיוחד. טוב, כל הבחורות שם מיוחדות אבל אני נמשך במיוחד לבחורות מקועקעות.

בסוף מצאתי את הבחורה שלי – זו עם קעקוע ענק על הרגליים שמכסה גם התחת עם זרועות של תמנון. את התחת הזה אני רוצה לפתוח הערב.

כאשר הגעתי לדירה לא רציתי לבזבז את הזמן והורדתי אותה אל הרצפה. הזין שלי כבר היה קשה ודחפתי לה אותו לפה. היא אחזה אותו בידה ומצצה במרץ את ראשו כאשר היא מחליקה את ידיה לכל אורכו.

השכבתי אותה על המיטה עם פניה לכיוון הרצפה. היא הבליטה את ישבנה ואני פישקתי את רגליה. התחת שלה הובלט במלוא הדרו והקעקוע שלי עשה אותי עוד יותר חרמן.

שימנתי את ישבנה והחדרתי את הזין שלי. יש לי זין גדול ולצורך התחלה הכנסתי רק שליש ממנו. וכך התחלתי לזין. אך היא הפעילה לחץ נגדי ורצתה את כולו בפנים. אני רק עמדתי, והיא זו שהניעה את הישבן אחורה וקדימה. אבל בשלב מסוים נכנסתי גם אני לפעולה ואחזתי היטב בישבנה וזיינתי אותה בכוח. זרועות התמנון שעל ישבנה הפנטו אותי והתחלתי לאבד שליטה ולהפליק לה בחוזקה על הישבן. נהניתי מגניחותיה בכל פעם שנשמעה החבטה על עורה החם.
אחרי שפירקתי לה את התחת רציתי להרגיש קצת את הכוס החם. הפכתי אותה והרמתי את רגליה. אני הייתי על ברכי וחדרתי בעצמה. אבל זה לא הספיק לה והיא גם ליטפה לעצמה את הכוס בעזרת אצבעותיה תוך כדי שהיא משירה מבט לעבר עיני.

העיניים שלה התגלגלו למעלה בעודי מזיין בכוח. הרגשתי כאילו הזין שלי מתנהל בצורה עצמאית ופשוט מזיין אותה בחוסר שליטה. הרגשתי כאילו אני מנותק מהזמן, פשוט הייתי שקוע כולי בעונג האינסופי.

נהניתי לשמוע אותה גונחת, לראות את הציצי שלי מתנועע בתנועות מעגליות וכמובן גופה המקועקע עשה לי את זה. הרגשתי בתוכי עצמה אדירה שרוצה לפרוץ החוצה ואז גמרתי, חלק בפנים וחלק בחוץ. עמדתי מולה מתנשף והבחנתי בשובל הריר הנוטף מפי, וטיפות השפיך היוצאות מהכוס שלה.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, יש נוכחות ארוכת שנים בהיסטוריה האנושית. למרות הסטיגמה והמחלוקת סביב המקצוע שלהן, נערות ליווי ממשיכות לשגשג במקומות שונים בעולם. נשים מבוקשות אלה מציעות חברות ושירותים אינטימיים…

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

לפענח את המסתורין של נערות

לפענח את המסתורין של נערות ליווי: מדריך להבנת עולם החברות כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי", מה עולה לך בראש? האם זה אורח חיים זוהר של מסיבות מפוארות ומטוסים ברחבי העולם? או אולי זה משהו…

לפענח את המסתורין של נערות

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה, הידוע בכינויו ED, הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זהו חוסר היכולת לשמור או להשיג זקפה כי הוא מספיק לפעילות מינית. למרות שזה מצב נפוץ, זה יכול להיות גורם…

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה