ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

מספר מילים 321

ירון הוא מכר ותיק שלנו, בחור המרבה לבלות עם נערות ליווי ובדרך כלל מסייע לנו בכתיבה והמלצות בכל מה שקשור לדירות דיסקרטיות ובכלל סקס. ירון לא מתבייש לדבר בחופשיות על הנושאים הללו והפעם הוא משתף אותו בחוויותיו בדירות דיסקרטיות ברמת גן.

ירון, אתה זוכר את הפעם הראשונה שלך?

בטח, עם המדריכה בצופים שהייתי בן 13 (וכאן נשארנו המומים).

לא ירון, התכוונו עם נערות ליווי, מתי הייתה הפעם הראשונה?

אה.. טוב, זה היה לפני הצבא. הייתי צריך לשקר לה קצת לגבי הגיל שלי כי היא שאלה אם אני בן 18. במקרה ראיתי מודעות של נערות ליווי שחיפשתי פורנו באינטרנט. הייתה לי אז חברה אבל לא יכולתי לעמוד בפיתוי. הנערות שראיתי במודעות היו בדיוק אותן נערות שראיתי בפורנו. אז בסוף קבעתי איתה.

ואיפה נפגשתם?

טוב גרתי אז עם ההורים אז הלכתי לבקר אצל בדירה ושמה הזדיינו. בסך הכל היה די נעים ופתרון עבור מי שגר עם ההורים, השותפים, המשפחה. וזו הייתה ההתחלה של כל הסיפור, מאז אני מבקר באופן קבוע אצל נערות ליווי ובערך 10% מהבחורות שהייתי איתן הן נערות ליווי.

ולמה בחור שמזיין הרבה והולך לו עם בחורות צריך גם נערות ליווי ?

זה בדיוק הקטע שאנשים לא מבינים. הרבה חושבים שמי שלא מוצא זיונים הולך לנערות ליווי אבל זה ממש לא המצב. מי שאוהב איכות גבוהה ולהתנסות בדברים חדשים הולך לנערות ליווי. דווקא מי שמרבה לזיין יש לו סטנדרטים יותר גבוהים.

ומה הקטע הכי מוזר שהיה לך עם נערות ליווי?

היה איזה משהו שבתור מי שמכיר את התחום אני יודע שהוא לא קורה בדרך כלל, אלא אם כן זה משהו שהיה לכם חשוב לבקש מנערת הליווי וזה סוכם מראש. כאשר הייתי חייל חרמן הייתה מישהי קבועה שנהגתי לבקר אצלה. הגעתי אחרי 3 שבועות בצבע וכל הזין שלי היה מלא שערות.

כל פעם שהכניסה את הזין לפה היא מייד נעצרה בשביל לירוק את השערות. ברגע מסוים היא אמרה ”די אני לא יכולה ככה“. חשבתי שהיא לא רוצה למצוץ, אבל האמת שהיא ממש רצה למצוץ לי ולכן הכניסה אותי למקלחת והעניקה לי גילוח. זה היה מדליק, בדרך כלל אפילו החברה מפחדת לעשות את זה.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

שגייז הולכים לנערת ליווי

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי…

שגייז הולכים לנערת ליווי

ספגטי א-לה פוטנסקה

גם אם אינכם דוברים איטלקית, סביר להניח שאתם מבינים למה מכוונת המילה פוטנסקה. זהו מתכון ספגטי אשר תורגם לעברית בתור ”הספגטי של הזונה“ ומסעדות איטלקיות מכובדות, בארץ ובעולם מגישות את המנה הזו. אז מה בדיוק…

ספגטי א-לה פוטנסקה

זרועות התמנון שעל ישבנה

באותו הערב סרקתי אחר המודעות של דירות דיסקרטיות בקריות, וחיפשתי משהו מיוחד. טוב, כל הבחורות שם מיוחדות אבל אני נמשך במיוחד לבחורות מקועקעות. בסוף מצאתי את הבחורה שלי - זו עם קעקוע ענק על הרגליים…

זרועות התמנון שעל ישבנה