לזיין את הבת דודה

לזיין את הבת דודה

מספר מילים 325

תמיד רציתי לזיין את בת דודה שלי, אבל היא תמיד דחתה אותי ושלחה אותי לחפש נערות ליווי בחיפה . אין שום דבר רע בנערות הליווי, אבל עדיין שנים רציתי לזיין את עדי. ותמיד גם אמרתי לה, את תראי יום אחד אני אזיין אותך.

זה היה בחופשת הפסח, כאשר המשפחה שלה התארחה אצלנו. ולמען האמת, אחרי כל כך הרבה שנים שניסיתי, כבר חשבתי שזה לא יקרה. ומסתבר שדווקא באותו היום אלוהים נענה לתפילותיי.

כולם היו למטה, אני התעייפתי מכל הדודים והלכתי לחדר שלי. כמה דקות אחרי היא הגיעה והתחלתי לדבר. אבל משהו הרגיש קצת שונה.היא סיפרה לי שהיא פגשה איזו ידידה שלי באוניברסיטה, והיא סיפרה לה משהו עליי והיא רוצה לבדוק אם זה נכון.

מייד הבנתי במה מדובר. פתחתי את הרוכסן והוצאתי את הזין. ”אני לא מאמינה שלא ידעתי שיש לך כזה גדול“ היא אמרה. היא מייד החלה למצוץ אותו. יכולתי לראות שהיא מסוג הבחורות שפשוט חולות על זין גדול. נראה שהיא הייתה בעולם משלה, ופשוט התענגה עליו. ואני התחלתי ללטף אותה ולמשוך לה את החולצה, והיא הייתה מסורה לחלוטין. רק מרוכזת בזיין. היא רצה להרגיש אותו בכל דרך אפשרית, בפיה ועל פנייה. יכולתי לראות את החיוך הגדול.
לאחר מספר דקות היא נשכבה על המיטה. היא הייתה כל כך מרוכזת בזין שלי ולא שמה לב שכבר הפשטתי אותה. בלי לבזבז זמן החדרתי את הזין שלי פנימה. אני עמדתי על הרצפה בתנוחה כפופה, והיא שכבה על המיטה ברגליים מפושקות. היא לא הסירה את המבט שלה מהזין הנכנס ויוצא, ונראה שהיא הייתה מתורגלת היטב לקבל זין גדול.

הגוף שלה היה יותר מושלם ממה שדמיינתי, והתחלתי ללקק לה את השדיים. רציתי להתנשק אבל לא הייתי בטוח אם זה מתאים אז התמקדתי בזיון. היא ביקשה ממני לזיין יותר חזק, אז החלפנו לדוגי. המראה היה פשוט מושלם, הישבן שלה רטט מולי, והזין שלי נכנס בכל הכוח פנימה. אבל היא רק רצתה יותר יותר חזק.

נשכבתי על המיטה והיא התיישבה על הזיין שלי והחלקה לקפץ בכל הכוח. יכולתי להרגיש היטב את האנטומיה הנשית. הגניחות שלה היו חזקות והייתי צריך להחזיק את פיה שההורים שלה לא ישמעו.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם, גורם להם לחוות קושי בהשגת או שמירה על זקפה. בעוד שזה נפוץ עבור גברים מדי פעם להיאבק עם תפקוד לקוי של זיקפה,…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם פעולה של החדרה ודחיפה של איבר המין הזקוף של גבר לתוך הנרתיק של אישה לצורך הנאה מינית, רבייה, או שניהם. זהו היבט טבעי ובסיסי של המיניות…

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית

התגובה המינית הגברית היא תהליך מורכב המערב גורמים פיזיולוגיים, פסיכולוגיים ונוירולוגיים. בליבה של תגובה זו עומדת הזקפה, תופעה פיזיולוגית הנחוצה לקיום יחסי מין ורבייה. למרות היותו היבט בסיסי של המיניות הגברית, נושא הזקפה יכול להיחשב…

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית