לנסות סקס במקומות שונים

לנסות סקס במקומות שונים

מספר מילים 305

עבור גברים, סקס הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מהחיים. זוהי אחת ההנאות הגדולות של החיים והבאת מגוון רחב של חוויות לחדר השינה תהפוך את חיי המין של כל גבר למהנים עוד יותר. חקר מקומות שונים, מיקומים שונים ופרטנרים שונים יכול להיות דרך מצוינת לתבל את החוויה המינית. הנה מדריך לקיום יחסי מין במקום אחר בכל יום בשבוע.

יום שני: המיטה שלכם – חדר השינה שלכם תמיד יהיה המקום הנוח ביותר לרגע אינטימי וצריך לשמש כבסיס הסקס שלכם. אתם יכולים להפחית את הסחות הדעת בחדר השינה שלכם, כך שזה המקום המושלם להתמקד בהנאה מרבית.

יום שלישי: המקלחת שלכם – תשכחו מאמבטיות, הפכו את שלכם לחוויה זוגית אינטימית! מקלחות הן דרך מצוינת לאדות את האווירה ולגרום לכל גבר להרגיש כמו מפתה מוחלט.

יום רביעי: המשרד – לרדת למשרד יכול לגרום לסקס להרגיש כמו משהו נועז ושובב. למרות שתמיד הקפד להיות זהיר במיוחד אם תחליט לעשות זאת. . .

יום חמישי: המכונית שלכם – כשמדובר בלוקיישנים יצירתיים של סקס, אנשים לרוב מתעלמים מהמכונית. זוהי דרך נהדרת להרגיש בנוח, אבל גם להרגיש שמישהו עשוי לראות אותך.

יום שישי: החוף – לא כולם אמיצים מספיק כדי לקיים יחסי מין בחוף הים, אבל זו יכולה להיות חוויה מדהימה ואקזוטית עם האדם הנכון.

יום שבת: היער – אם אתם אנשים בחוץ, קיום יחסי מין באמצע הטבע יכול להיות דרך נהדרת לחוות חוויה ייחודית. זה בהחלט לא משהו שאנשים רבים עושים!

יום ראשון: הגג – מפגשים מיניים ספונטניים ובריחה מהנורמה יכולים להיות כיף גדול למבוגרים. הקפד לבדוק את החוקים המקומיים שלך לפני שתמשיך, הגג הוא המקום המושלם לנוף נהדר ואורגזמה נהדרת.

 

עם מי להזדיין?

זה מאוד קל להמליץ על מקומות להזדיין ועל תנוחות לנסות. אבל לא לכולם יש בנות זוג. שימו לב כי היום זה לא מגבלה. גם אם אין לך בת זוג, עדיין ישנן אפשרויות רבות עם נערות ליווי. ולמעשה הן פתוחות יותר להתנסויות חדשות, אתה יכול לנסות עם הנערות של אתר https://ninogirls.com/

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם, גורם להם לחוות קושי בהשגת או שמירה על זקפה. בעוד שזה נפוץ עבור גברים מדי פעם להיאבק עם תפקוד לקוי של זיקפה,…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנה והתגברות על האתגר

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם פעולה של החדרה ודחיפה של איבר המין הזקוף של גבר לתוך הנרתיק של אישה לצורך הנאה מינית, רבייה, או שניהם. זהו היבט טבעי ובסיסי של המיניות…

יחסי מין: אקט אינטימי ומורכב

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית

התגובה המינית הגברית היא תהליך מורכב המערב גורמים פיזיולוגיים, פסיכולוגיים ונוירולוגיים. בליבה של תגובה זו עומדת הזקפה, תופעה פיזיולוגית הנחוצה לקיום יחסי מין ורבייה. למרות היותו היבט בסיסי של המיניות הגברית, נושא הזקפה יכול להיחשב…

זקפה: מדריך מקיף להבנת התגובה המינית הגברית