מהו פטיש מין ומה זה אומר?

מהו פטיש מין ומה זה אומר?

מספר מילים 350

המונח "פטיש מיני" משמש להתייחסות לדחף או רצון עזים ולעתים קרובות ארוטיים לעסוק בפעילות מינית ספציפית או לחוות הנאה מינית בדרך מסוימת. זה לא בהכרח הפרעה או סימפטום של כל סוג של מחלת נפש; אלא זהו עניין מיני אידיוסינקרטי. בניגוד לפרפיליה, פטיש מיני אינו כרוך בדרך כלל בסיכון לפגיעה או מצוקה עבור אף אחד מבני הזוג.

ההגדרה של פטיש מיני היא סובייקטיבית במקצת, ויכולה להשתנות במידה רבה מאדם לאדם. בדרך כלל, פטיש מיני כרוך בתחושה מוגברת של עוררות מינית, או הנאה מחפץ, מעשה או חלק גוף מסוים שאחרים עשויים שלא למצוא מושכים מינית. פטישים מיניים יכולים לכלול חפצים נפוצים ופעולות כגון נעליים, רגליים, קשירות או אפילו בגדי לטקס. פטישים אחרים יוצאי דופן ונדירים יותר עשויים לכלול חפצים כגון עור, רפש או אפילו שיער.

www.israelekpo.com
למרות פטישים סקס עשוי להיראות מוזר או אפילו טאבו, הם יכולים למעשה להיות נורמלי למדי ובריא. למעשה, הוא האמין כי רוב האנשים חוו איזה סוג של התנהגות פטישיסטית בשלב כלשהו בחייהם. חשוב לציין כי פטיש מיני לעולם לא צריך לגרום לאדם להרגיש בושה, נבוך או לא רצוי במערכת יחסים מינית בהסכמה.

בנוסף למתן הנאה מינית, פטישים מיניים יכולים גם להגביר את רמת הקרבה והאינטימיות בין בני זוג. פטיש מין אינו מתייחס רק להנאה פיזית; זה יכול להיות גם על ההיבט הפסיכולוגי של המצב. לדוגמה, זוגות מסוימים עשויים ליהנות ממשחק תפקידים או להתחפש לתחפושות כדי להגביר את ההנאה מההנאה הגופנית המשותפת שלהם.

אנשים המזדהים כבעלי פטיש מיני עשויים למצוא פעילויות מסוימות מהנות גם מחוץ לחדר השינה. כדי להיות ברור, אנשים אינם חווים עוררות או הנאה מכל הפעילויות הקשורות פטיש מין; הם עשויים למצוא בהם הנאה רק בהקשרים מסוימים. לדוגמה, מישהו שיש לו פטיש לרגליים עשוי למצוא הנאה ללבוש ציוד רגליים, לצפות בזוגות רגליים המוצגים בכמה תוכניות טלוויזיה או סרטים, או אפילו לראות רגליים של זר בציבור.

פטישי מין לעולם לא צריכים להיות מקור לבושה. אם זוג נהנה מפעילות הקשורה לפטיש ששניהם מוצאים מהנה, הם לא צריכים להרגיש נבוכים או לא נוח בקשר לזה. זו יכולה להיות דרך נהדרת להוסיף משהו חדש ומרגש לכל מערכת יחסים מינית. בסופו של דבר, הדבר החשוב הוא לתקשר בפתיחות ובכנות עם בן / בת הזוג שלך כדי להבטיח שזו חוויה מועילה ומהנה לשני הצדדים.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

כשזה מגיע לסקס, יש עולם שלם של פטישים שם בחוץ: חלקם נחשבים מקובלים ומקובלים חברתית, בעוד שאחרים קיצוניים יותר. נטיות חריגות כביכול אלה, ללא קשר לרמת הקבלה שלהן, נוטות להיות בעלות אופי גברי-נשי כפול שלעתים…

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

רמת גן היא עיר ישראלית תוססת הממוקמת מזרחית לתל אביב ובסמוך למטרופולין תל אביב-יפו. חלק מאזור גוש דן המאוכלס מאוד, עיר זו של מעל 142,000 הפך לנקודה חמה ידועה עבור אלה המחפשים חוויה עירונית מרגשת.…

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית

מי שלא מכיר את המושג עשוי להיות מופתע לגלות כי לדירה דיסקרטית, מקום של זנות יוקרתית, יש עבר ארוך ומפואר. בחלקים רבים של העולם, דירות דיסקרטיות עדיין פועלים והאווירה הדיסקרטית והאלגנטית שלהם הפכה אותם לחלק…

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית