מהו פטיש מין ומה זה אומר?

מהו פטיש מין ומה זה אומר?

מספר מילים 350

המונח "פטיש מיני" משמש להתייחסות לדחף או רצון עזים ולעתים קרובות ארוטיים לעסוק בפעילות מינית ספציפית או לחוות הנאה מינית בדרך מסוימת. זה לא בהכרח הפרעה או סימפטום של כל סוג של מחלת נפש; אלא זהו עניין מיני אידיוסינקרטי. בניגוד לפרפיליה, פטיש מיני אינו כרוך בדרך כלל בסיכון לפגיעה או מצוקה עבור אף אחד מבני הזוג.

ההגדרה של פטיש מיני היא סובייקטיבית במקצת, ויכולה להשתנות במידה רבה מאדם לאדם. בדרך כלל, פטיש מיני כרוך בתחושה מוגברת של עוררות מינית, או הנאה מחפץ, מעשה או חלק גוף מסוים שאחרים עשויים שלא למצוא מושכים מינית. פטישים מיניים יכולים לכלול חפצים נפוצים ופעולות כגון נעליים, רגליים, קשירות או אפילו בגדי לטקס. פטישים אחרים יוצאי דופן ונדירים יותר עשויים לכלול חפצים כגון עור, רפש או אפילו שיער.

www.israelekpo.com
למרות פטישים סקס עשוי להיראות מוזר או אפילו טאבו, הם יכולים למעשה להיות נורמלי למדי ובריא. למעשה, הוא האמין כי רוב האנשים חוו איזה סוג של התנהגות פטישיסטית בשלב כלשהו בחייהם. חשוב לציין כי פטיש מיני לעולם לא צריך לגרום לאדם להרגיש בושה, נבוך או לא רצוי במערכת יחסים מינית בהסכמה.

בנוסף למתן הנאה מינית, פטישים מיניים יכולים גם להגביר את רמת הקרבה והאינטימיות בין בני זוג. פטיש מין אינו מתייחס רק להנאה פיזית; זה יכול להיות גם על ההיבט הפסיכולוגי של המצב. לדוגמה, זוגות מסוימים עשויים ליהנות ממשחק תפקידים או להתחפש לתחפושות כדי להגביר את ההנאה מההנאה הגופנית המשותפת שלהם.

אנשים המזדהים כבעלי פטיש מיני עשויים למצוא פעילויות מסוימות מהנות גם מחוץ לחדר השינה. כדי להיות ברור, אנשים אינם חווים עוררות או הנאה מכל הפעילויות הקשורות פטיש מין; הם עשויים למצוא בהם הנאה רק בהקשרים מסוימים. לדוגמה, מישהו שיש לו פטיש לרגליים עשוי למצוא הנאה ללבוש ציוד רגליים, לצפות בזוגות רגליים המוצגים בכמה תוכניות טלוויזיה או סרטים, או אפילו לראות רגליים של זר בציבור.

פטישי מין לעולם לא צריכים להיות מקור לבושה. אם זוג נהנה מפעילות הקשורה לפטיש ששניהם מוצאים מהנה, הם לא צריכים להרגיש נבוכים או לא נוח בקשר לזה. זו יכולה להיות דרך נהדרת להוסיף משהו חדש ומרגש לכל מערכת יחסים מינית. בסופו של דבר, הדבר החשוב הוא לתקשר בפתיחות ובכנות עם בן / בת הזוג שלך כדי להבטיח שזו חוויה מועילה ומהנה לשני הצדדים.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, יש נוכחות ארוכת שנים בהיסטוריה האנושית. למרות הסטיגמה והמחלוקת סביב המקצוע שלהן, נערות ליווי ממשיכות לשגשג במקומות שונים בעולם. נשים מבוקשות אלה מציעות חברות ושירותים אינטימיים…

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

לפענח את המסתורין של נערות

לפענח את המסתורין של נערות ליווי: מדריך להבנת עולם החברות כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי", מה עולה לך בראש? האם זה אורח חיים זוהר של מסיבות מפוארות ומטוסים ברחבי העולם? או אולי זה משהו…

לפענח את המסתורין של נערות

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה, הידוע בכינויו ED, הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זהו חוסר היכולת לשמור או להשיג זקפה כי הוא מספיק לפעילות מינית. למרות שזה מצב נפוץ, זה יכול להיות גורם…

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה