מה אוכלים עם ירידה בחשק המיני

מה אוכלים עם ירידה בחשק המיני

מספר מילים 253

גברים רבים רוצים לזיין ולבלות עם נערות ליווי, אבל בפועל הם חווים ירידה בליבידו וגם בביצועים המיניים. ירידה בחשק המיני ובפעילות המינית, במיוחד עם הגיל, יכולה להשפיע על בריאותו הגופנית והנפשית של האדם. למרבה המזל, אכילת מזונות מסוימים יכולה לעזור לשפר את החשק המיני ואת הביצועים המיניים.

ראשית, הוספת אצות ים לתזונה יכולה להועיל, שכן הן מכילות פולאט, צורה של ויטמין B. הוכח כי פולאט עוזר להקל על תסמיני דיכאון ועייפות, ושניהם יכולים להשפיע לרעה על החשק המיני.

שנית, שום מצוין לבריאות המינית בשל החומרים המזינים הרבים שבו, כולל אליצין, הידוע כמגביר את זרימת הדם לאיברי המין. בנוסף, שום עשיר גם בסלניום, מינרל הידוע כמווסת את רמות הטסטוסטרון.

שלישית, נסו להוסיף סלמון לתזונה שלכם, שכן הוא ידוע כמסייע בהפחתת מתח וחרדה שיכולים להפריע לחשק המיני. סלמון עשיר בחומצות שומן אומגה 3 אשר יש גם השפעה חיובית על הבריאות המינית.

רביעית, ביצים הן מקור נהדר לוויטמינים מקבוצת B, אשר ידועים כמפחיתים מתח ומשפרים את מצב הרוח. ביצים הן גם דלק נהדר למאמץ פיזי.

חמישית, אגוזים וזרעים ידועים כמעניקים זריקות אנרגיה בשל השומנים והחלבונים הבריאים שלהם המסייעים להגביר את החשק המיני.

לבסוף, שוקולד מריר ידוע לא רק במתיקות ובדקדנטיות שלו, אלא גם בתכונות אפרודיזיאק שלו. שוקולד מריר עשיר ארגינין אשר מסייע להירגע את הקירות של כלי הדם ולשפר את זרימת הדם.

כל המזונות הטעימים והמזינים הללו יכולים לעזור להגביר את החשק המיני ולשפר את הביצועים המיניים. נסה להוסיף אחד מהם או את כולם לתזונה שלך ואתה בוודאי מרגיש את ההבדל!

ועכשיו אחרי שדאגתם לשפר את הביצועים המיניים, נשאר רק לחפש כאן נערות ליווי https://www.ladyescort.co.il/

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

כשזה מגיע לסקס, יש עולם שלם של פטישים שם בחוץ: חלקם נחשבים מקובלים ומקובלים חברתית, בעוד שאחרים קיצוניים יותר. נטיות חריגות כביכול אלה, ללא קשר לרמת הקבלה שלהן, נוטות להיות בעלות אופי גברי-נשי כפול שלעתים…

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

רמת גן היא עיר ישראלית תוססת הממוקמת מזרחית לתל אביב ובסמוך למטרופולין תל אביב-יפו. חלק מאזור גוש דן המאוכלס מאוד, עיר זו של מעל 142,000 הפך לנקודה חמה ידועה עבור אלה המחפשים חוויה עירונית מרגשת.…

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית

מי שלא מכיר את המושג עשוי להיות מופתע לגלות כי לדירה דיסקרטית, מקום של זנות יוקרתית, יש עבר ארוך ומפואר. בחלקים רבים של העולם, דירות דיסקרטיות עדיין פועלים והאווירה הדיסקרטית והאלגנטית שלהם הפכה אותם לחלק…

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית