שגייז הולכים לנערת ליווי

שגייז הולכים לנערת ליווי

מספר מילים 299

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי בעיות עם זה. אבל היה דבר אחד שהביך אותי. לא אחת שאלו אותי אם אף פעם לא הייתי עם אישה. והאמת שהתביישתי להגיד שלא. אני לא יודע למה התביישתי, אבל ככל שהשאלה הזו חזרה על עצמה הרגשתי שזהו משהו שאני רוצה לעשות. אבל תמיד כאשר הגיע הרגע שבו חיפשתי זיון, באופן טבעי הלכתי אל הגברים.

באחד הימים הנושא שוב אלא עם החברים מהצבא. יצאנו לבילוי באיזה מועדון. זה לא היה מקום של גייז אבל תמיד יש גייז בכל מקום ואותם חיפשתי. לא יצא שום דבר לאף אחד באותו הערב ואז החברים רצו לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות. שברור היה שמדובר בבילוי עם נשים.

למרות שכולם ידעו שאני גיי, הם שאלו אותי אם אני בעניין. אולי בזכות זה שהייתי קצת שתוי, אמרתי כן.

תוך חצי שעה כבר הייתי בתוך הסיטואציה. מולי עמדה בחורה ערומה וכבר לא יכולתי לברוח מזה. היא ראתה שאני לחוץ וחשבה שאני בתול. היא שאלה אם אף פעם לא הייתי עם בחורה ואמרתי שלא. היא רק לא הבינה שאני ממש ממש לא בתול.

היא ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי. והאמת שהיא ידעה לעשות את זה טוב. ממציצה תמיד אפשר ליהנות. בדרך כלל אני זה שמוצץ, אבל כן זה נחמד לפעמים ליהנות מזה שמוצצים לי.

אחרי המציצה הגיעה השלב של הזיון. בעוד כל החברים אמרו שהם הולכים לזיין בתחת, לי היה ברור שדווקא אני רוצה לראות איך זה מרגיש להכניס את הזין שלי לתוך כוס. נשכבתי מעלייה, כאשר רגליה מורמות מעט והחדרתי את הזין פנימה. יכולתי להרגיש את הציצי שלה על החזה שלי וזה היה די נחמד.

הפתיע אותי איך הזין מחליק פנימה ללא שום מאמץ. זה הרגיש חם ורטוב יותר ממה שאני רגיל, וזה היה לא רע.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

כשזה מגיע לסקס, יש עולם שלם של פטישים שם בחוץ: חלקם נחשבים מקובלים ומקובלים חברתית, בעוד שאחרים קיצוניים יותר. נטיות חריגות כביכול אלה, ללא קשר לרמת הקבלה שלהן, נוטות להיות בעלות אופי גברי-נשי כפול שלעתים…

הפנים הגבריות והנשיות של פטישים

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

רמת גן היא עיר ישראלית תוססת הממוקמת מזרחית לתל אביב ובסמוך למטרופולין תל אביב-יפו. חלק מאזור גוש דן המאוכלס מאוד, עיר זו של מעל 142,000 הפך לנקודה חמה ידועה עבור אלה המחפשים חוויה עירונית מרגשת.…

תתכוננו לחקור את רמת גן – עיר צבעונית עשירה בהיסטוריה וניגודים

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית

מי שלא מכיר את המושג עשוי להיות מופתע לגלות כי לדירה דיסקרטית, מקום של זנות יוקרתית, יש עבר ארוך ומפואר. בחלקים רבים של העולם, דירות דיסקרטיות עדיין פועלים והאווירה הדיסקרטית והאלגנטית שלהם הפכה אותם לחלק…

בתוך העולם האלגנטי והמסקרן של הדירה הדיסקרטית