שגייז הולכים לנערת ליווי

שגייז הולכים לנערת ליווי

מספר מילים 299

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי בעיות עם זה. אבל היה דבר אחד שהביך אותי. לא אחת שאלו אותי אם אף פעם לא הייתי עם אישה. והאמת שהתביישתי להגיד שלא. אני לא יודע למה התביישתי, אבל ככל שהשאלה הזו חזרה על עצמה הרגשתי שזהו משהו שאני רוצה לעשות. אבל תמיד כאשר הגיע הרגע שבו חיפשתי זיון, באופן טבעי הלכתי אל הגברים.

באחד הימים הנושא שוב אלא עם החברים מהצבא. יצאנו לבילוי באיזה מועדון. זה לא היה מקום של גייז אבל תמיד יש גייז בכל מקום ואותם חיפשתי. לא יצא שום דבר לאף אחד באותו הערב ואז החברים רצו לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות. שברור היה שמדובר בבילוי עם נשים.

למרות שכולם ידעו שאני גיי, הם שאלו אותי אם אני בעניין. אולי בזכות זה שהייתי קצת שתוי, אמרתי כן.

תוך חצי שעה כבר הייתי בתוך הסיטואציה. מולי עמדה בחורה ערומה וכבר לא יכולתי לברוח מזה. היא ראתה שאני לחוץ וחשבה שאני בתול. היא שאלה אם אף פעם לא הייתי עם בחורה ואמרתי שלא. היא רק לא הבינה שאני ממש ממש לא בתול.

היא ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי. והאמת שהיא ידעה לעשות את זה טוב. ממציצה תמיד אפשר ליהנות. בדרך כלל אני זה שמוצץ, אבל כן זה נחמד לפעמים ליהנות מזה שמוצצים לי.

אחרי המציצה הגיעה השלב של הזיון. בעוד כל החברים אמרו שהם הולכים לזיין בתחת, לי היה ברור שדווקא אני רוצה לראות איך זה מרגיש להכניס את הזין שלי לתוך כוס. נשכבתי מעלייה, כאשר רגליה מורמות מעט והחדרתי את הזין פנימה. יכולתי להרגיש את הציצי שלה על החזה שלי וזה היה די נחמד.

הפתיע אותי איך הזין מחליק פנימה ללא שום מאמץ. זה הרגיש חם ורטוב יותר ממה שאני רגיל, וזה היה לא רע.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, יש נוכחות ארוכת שנים בהיסטוריה האנושית. למרות הסטיגמה והמחלוקת סביב המקצוע שלהן, נערות ליווי ממשיכות לשגשג במקומות שונים בעולם. נשים מבוקשות אלה מציעות חברות ושירותים אינטימיים…

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

לפענח את המסתורין של נערות

לפענח את המסתורין של נערות ליווי: מדריך להבנת עולם החברות כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי", מה עולה לך בראש? האם זה אורח חיים זוהר של מסיבות מפוארות ומטוסים ברחבי העולם? או אולי זה משהו…

לפענח את המסתורין של נערות

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה, הידוע בכינויו ED, הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זהו חוסר היכולת לשמור או להשיג זקפה כי הוא מספיק לפעילות מינית. למרות שזה מצב נפוץ, זה יכול להיות גורם…

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה