שגייז הולכים לנערת ליווי

שגייז הולכים לנערת ליווי

מספר מילים 299

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי בעיות עם זה. אבל היה דבר אחד שהביך אותי. לא אחת שאלו אותי אם אף פעם לא הייתי עם אישה. והאמת שהתביישתי להגיד שלא. אני לא יודע למה התביישתי, אבל ככל שהשאלה הזו חזרה על עצמה הרגשתי שזהו משהו שאני רוצה לעשות. אבל תמיד כאשר הגיע הרגע שבו חיפשתי זיון, באופן טבעי הלכתי אל הגברים.

באחד הימים הנושא שוב אלא עם החברים מהצבא. יצאנו לבילוי באיזה מועדון. זה לא היה מקום של גייז אבל תמיד יש גייז בכל מקום ואותם חיפשתי. לא יצא שום דבר לאף אחד באותו הערב ואז החברים רצו לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות. שברור היה שמדובר בבילוי עם נשים.

למרות שכולם ידעו שאני גיי, הם שאלו אותי אם אני בעניין. אולי בזכות זה שהייתי קצת שתוי, אמרתי כן.

תוך חצי שעה כבר הייתי בתוך הסיטואציה. מולי עמדה בחורה ערומה וכבר לא יכולתי לברוח מזה. היא ראתה שאני לחוץ וחשבה שאני בתול. היא שאלה אם אף פעם לא הייתי עם בחורה ואמרתי שלא. היא רק לא הבינה שאני ממש ממש לא בתול.

היא ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי. והאמת שהיא ידעה לעשות את זה טוב. ממציצה תמיד אפשר ליהנות. בדרך כלל אני זה שמוצץ, אבל כן זה נחמד לפעמים ליהנות מזה שמוצצים לי.

אחרי המציצה הגיעה השלב של הזיון. בעוד כל החברים אמרו שהם הולכים לזיין בתחת, לי היה ברור שדווקא אני רוצה לראות איך זה מרגיש להכניס את הזין שלי לתוך כוס. נשכבתי מעלייה, כאשר רגליה מורמות מעט והחדרתי את הזין פנימה. יכולתי להרגיש את הציצי שלה על החזה שלי וזה היה די נחמד.

הפתיע אותי איך הזין מחליק פנימה ללא שום מאמץ. זה הרגיש חם ורטוב יותר ממה שאני רגיל, וזה היה לא רע.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: חיבור משתמשים בעידן הדיגיטלי

בעולם שבו הטכנולוגיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, אין זה מפתיע שהיא חוללה מהפכה גם באופן שבו אנו נפגשים ומתחברים עם בני זוג רומנטיים פוטנציאליים. אתרי היכרויות הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות,…

האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: חיבור משתמשים בעידן הדיגיטלי

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מבפנים לתוך תעשייה שנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או נערות ליווי, היו חלק מהתרבות האנושית במשך מאות שנים. עם זאת, בשנים האחרונות, הביקוש לשירותי ליווי הרקיע שחקים, והתעשייה הפכה גלויה יותר מאי פעם. עם כניסתו של…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מבפנים לתוך תעשייה שנויה במחלוקת

העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף להבנת הענף

נערות ליווי, המכונות גם נערות ליווי או נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו חברות ואינטימיות פיזית ללקוחותיהן. עם זאת, עם עליית האינטרנט והמדיה החברתית, תעשיית הליווי הפכה נפוצה וגלויה יותר מאי פעם.…

העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף להבנת הענף