שגייז הולכים לנערת ליווי

שגייז הולכים לנערת ליווי

מספר מילים 299

מגיל צעיר ידעתי שאני אוהב זין. את הזין הראשון שלי קיבלתי בגיל 15 אם אחד החברים מבית הספר. זה נמשך בערך עד הצבא ואז נפרדנו. לא התביישתי לספר שאני גיי ואף פעם לא היו לי בעיות עם זה. אבל היה דבר אחד שהביך אותי. לא אחת שאלו אותי אם אף פעם לא הייתי עם אישה. והאמת שהתביישתי להגיד שלא. אני לא יודע למה התביישתי, אבל ככל שהשאלה הזו חזרה על עצמה הרגשתי שזהו משהו שאני רוצה לעשות. אבל תמיד כאשר הגיע הרגע שבו חיפשתי זיון, באופן טבעי הלכתי אל הגברים.

באחד הימים הנושא שוב אלא עם החברים מהצבא. יצאנו לבילוי באיזה מועדון. זה לא היה מקום של גייז אבל תמיד יש גייז בכל מקום ואותם חיפשתי. לא יצא שום דבר לאף אחד באותו הערב ואז החברים רצו לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות. שברור היה שמדובר בבילוי עם נשים.

למרות שכולם ידעו שאני גיי, הם שאלו אותי אם אני בעניין. אולי בזכות זה שהייתי קצת שתוי, אמרתי כן.

תוך חצי שעה כבר הייתי בתוך הסיטואציה. מולי עמדה בחורה ערומה וכבר לא יכולתי לברוח מזה. היא ראתה שאני לחוץ וחשבה שאני בתול. היא שאלה אם אף פעם לא הייתי עם בחורה ואמרתי שלא. היא רק לא הבינה שאני ממש ממש לא בתול.

היא ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי. והאמת שהיא ידעה לעשות את זה טוב. ממציצה תמיד אפשר ליהנות. בדרך כלל אני זה שמוצץ, אבל כן זה נחמד לפעמים ליהנות מזה שמוצצים לי.

אחרי המציצה הגיעה השלב של הזיון. בעוד כל החברים אמרו שהם הולכים לזיין בתחת, לי היה ברור שדווקא אני רוצה לראות איך זה מרגיש להכניס את הזין שלי לתוך כוס. נשכבתי מעלייה, כאשר רגליה מורמות מעט והחדרתי את הזין פנימה. יכולתי להרגיש את הציצי שלה על החזה שלי וזה היה די נחמד.

הפתיע אותי איך הזין מחליק פנימה ללא שום מאמץ. זה הרגיש חם ורטוב יותר ממה שאני רגיל, וזה היה לא רע.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מלונות אהבה – השכרת חדר לפי שעה בטוקיו

בעוד שלטוקיו יש מוניטין של עיר לא ידידותית לזוגות, טרנד חדש עולה ותופס תאוצה שם וקוראים לו "מלונות או חדרי אהבה". קצת כמו חדר במלון שניתן לשכור לפי שעה בישראל, מדובר במקומות חשאיים אלה המיועדים…

מלונות אהבה – השכרת חדר לפי שעה בטוקיו

איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

בשנת 2023 כולנו משתמשים בצעצועי מין ואין לנו מה להתבייש. אנו משתמשים בהם כאשר אנו מאוננים לבד, כאשר אנו מזיינים בדירות דיסקרטיות בבת ים או עם בנות הזוג. וכראוי לתקופה המודרנית ישנם סוגים שונים של צעצועי…

איך לשמור על צעצועי המין – מדריך על פי סוג החומרים

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות

ירון הוא מכר ותיק שלנו, בחור המרבה לבלות עם נערות ליווי ובדרך כלל מסייע לנו בכתיבה והמלצות בכל מה שקשור לדירות דיסקרטיות ובכלל סקס. ירון לא מתבייש לדבר בחופשיות על הנושאים הללו והפעם הוא משתף…

ירון מספר על חוויותיו בדירות דיסקרטיות