7 טיפים לקונדום שיעזרו להפוך את המין לבטוח יותר

7 טיפים לקונדום שיעזרו להפוך את המין לבטוח יותר

מספר מילים 382

קונדומים הם הדרך הטובה ביותר למנוע הריון לא מתוכנן ומחלות או זיהומים המועברים במגע מיני (STDs/STI). עם זאת, אנשים רבים אינם מכירים את החשיבות והשימוש הנכון בקונדומים במהלך קיום יחסי מין. הנה שבעה טיפים שיעזרו להפוך את המין לבטוח יותר בעת שימוש בקונדום:

1. אחסנו קונדומים כראוי.
ודאו שהקונדומים שלכם מאוחסנים במקום קריר ויבש, הרחק מטמפרטורות קיצוניות ומאור שמש ישיר. חומרים מסוימים יכולים להתפרק בקלות כאשר הם נחשפים לחום או לאור, מה שהופך אותם ללא יעילים. כמו כן, הקפד לבדוק תאריכי תפוגה על חבילת הקונדום לפני השימוש בו.

2. השתמשו בסוג הנכון של קונדום.
ישנם סוגים רבים ושונים של קונדומים זמינים, מלטקס ופוליאוריתן ועד עור כבש. כל סוג מספק רמת הגנה שונה, לכן הקפד להעריך איזה סוג הוא הטוב ביותר לצרכים שלך. כמו כן, קחו בחשבון גם את העדפותיו של בן או בת הזוג שלכם.

3. לשים את הקונדום כראוי.
חשוב להקפיד לשים את הקונדום בצורה נכונה. בדוק את החבילה לקבלת הוראות כיצד לפתוח כראוי וללבוש את הקונדום. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת, התאמנו מראש עם כמה קונדומים כדי שתכירו את ההליך.

4. מוסיפים חומר סיכה.
שימוש בחומר סיכה במהלך קיום יחסי מין יכול לסייע בהפחתת סיכונים פוטנציאליים הקשורים לשימוש בקונדום. חומרי סיכה זמינים הן על בסיס מים והן על בסיס שמן. חשוב לציין כי חומרי סיכה על בסיס שמן יכולים להחליש סוגים מסוימים של קונדומים.

5. בדקו אם כל קונדום פגום.
לפני השימוש, בדוק כל קונדום עבור סימנים ברורים של נזק כגון קרעים, חתכים, או שינוי צבע. אם אתם רואים אחד מהסימנים הללו, השליכו את הקונדום והשתמשו בחדש.

6. אל תעשו שימוש חוזר בקונדום.
לאחר שסיימתם לקיים יחסי מין, השליכו את הקונדום מיד. לעולם אל תנסו לעשות שימוש חוזר בקונדום, גם אם לא נעשה בו שימוש.

https://www.sonuescort.com
7. שוחח עם בן זוגך על בדיקות STD / STI.
דיון פתוח במצב STD / STI שלך עם השותף שלך הוא צעד חשוב להגנה על עצמך ועל הבריאות המינית של השותף שלך. בנוסף לשימוש בקונדום, אתה צריך גם להיבדק באופן קבוע על מנת לשמור על אורח חיים בריא.

שימוש בקונדומים במהלך יחסי מין הוא חלק חשוב בשמירה על חיי מין בריאים. עקוב אחר שבעת הטיפים הבאים שיעזרו להפוך את המין לבטוח יותר בעת שימוש בקונדום. זכרו, קונדומים לבדם אינם מספיקים כדי למנוע הריון או מחלות מין/מחלות מין, לכן הקפידו תמיד על מין בטוח. שוחח עם ספק שירותי בריאות על הדרך הטובה ביותר למנוע הריון לא מתוכנן ומחלות מין.

בלוג סקס בנות מסויימות מאמרים נוספים

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, יש נוכחות ארוכת שנים בהיסטוריה האנושית. למרות הסטיגמה והמחלוקת סביב המקצוע שלהן, נערות ליווי ממשיכות לשגשג במקומות שונים בעולם. נשים מבוקשות אלה מציעות חברות ושירותים אינטימיים…

מדריך מקיף לנערות ליווי: לחקור את עולם הנערות ליווי המקצועיים

לפענח את המסתורין של נערות

לפענח את המסתורין של נערות ליווי: מדריך להבנת עולם החברות כשאתה שומע את המונח "נערות ליווי", מה עולה לך בראש? האם זה אורח חיים זוהר של מסיבות מפוארות ומטוסים ברחבי העולם? או אולי זה משהו…

לפענח את המסתורין של נערות

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה, הידוע בכינויו ED, הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זהו חוסר היכולת לשמור או להשיג זקפה כי הוא מספיק לפעילות מינית. למרות שזה מצב נפוץ, זה יכול להיות גורם…

מצא את הפתרון: ריפוי בעיות זיקפה